Eko - Okul Sergimizi Gerçekleştirdik. . .
Eko-Okullar Programı okul öncesi ile ilk ve ortaokullarda çevre bilinci, çevre yönetimi ve sürdürülebilir kalkınma eğitimi vermek için uygulanan uluslararası bir programdır. Eko-Okullar projesini yürüten değerli öğretmenimiz Sayın Gülsun Yıldız’ın yıl sonu sergisi…
Değerli öğretmenimizi, kıymetli öğrencilerimizi ve velilerimizi tebrik ederiz…
Eko-Okullar Programı okul öncesi ile ilk ve ortaokullarda çevre bilinci, çevre yönetimi ve sürdürülebilir kalkınma eğitimi vermek için uygulanan uluslararası bir programdır. Eko-Okullar projesini yürüten değerli öğretmenimiz Sayın Gülsun Yıldız’ın yıl sonu sergisi…
Haberin devamını okumak için buraya tıklayınız.
İstanbul Pendik Öğretmen İbrahim Öztürk İlkokulu
İlkokul Haberleri, İstanbul İlkokul Haberleri, İstanbul Pendik İlkokul Haberleri, İstanbul Okulları, İstanbul Pendik Okulları, İstanbul İlkokulları, İstanbul Pendik İlkokulları
Yayın Tarihi: 11.06.2024
![Resimsiz](/images/no-avatar.png)