Eko - Okullar 2. Sınıflar ''Doğada Bir Gün'' Dediler
Zonguldak İlkokulu, Eko-Okullar 2. Sınıf öğrenci ve öğretmen timi “DOĞADA BİR GÜN” gezisi düzenledi. Öğrencilerimiz doğa ortamında nelere dikkat etmeleri gerektiğini öğrendiler. Mesire alanlarını nasıl bırakmaları gerektiğini, canlılara zarar vermeden doğadan yararlanabilmeyi deneyimlediler. Öğrenci, öğretmen ve veli timi bol bol temiz hava ve güneşten faydalanırken spor yapmayı da ihmal etmediler. Öğrenciler voleybol oynadılar. Doğa yürüyüşü yaptılar. Halat çekme yarışması yaparak keyifli zaman geçirdiler. Piknik yaptılar ve piknik alanından ayrılırken çevre temizliği yaparak ”NASIL BULMAK İSTERSEN ÖYLE BIRAK !”diyerek okullarının yolunu tuttular.
Video haberi görüntülemek için buraya tıklayınız.
Zonguldak Merkez Zonguldak İlkokulu
İlkokul Haberleri, Zonguldak İlkokul Haberleri, Zonguldak Merkez İlkokul Haberleri, İlkokul Videoları, Zonguldak İlkokul Videoları, Zonguldak Merkez İlkokul Videoları, Zonguldak Okulları, Zonguldak Merkez Okulları, Zonguldak İlkokulları, Zonguldak Merkez İlkokulları
Yayın Tarihi: 09.06.2023
![Resimsiz](/images/no-avatar.png)