Engelli Kardeşimizi Sevindirdik
Sosyal Yardımlaşma ve Engelli Dayanışma Kulübünün, yürüme engelli bir çocuğun için ihtiyaç duyduğu yürüme protezi almak için yaptığı gönüllülük esasına bağlı yardım kampanyası tamamlandı. Yalova Engelli derneği ziyaret edilerek ihtiyaç sahibi çocuğuN yürümesine yardımcı olan protez hediye edildi. Çalışmalarından dolayı kulüp öğretmenimiz Handan ÇETİN'e , kulüp öğrencilerimize ve bu kampanyada destek olan tüm hayırseverlere Nene Hatun Ailesi olarak teşekkür ederiz.
Video haberi görüntülemek için buraya tıklayınız.
Yalova Merkez Yalova Nene Hatun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Haberleri, Yalova Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Haberleri, Yalova Merkez Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Haberleri, Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Videoları, Yalova Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Videoları, Yalova Merkez Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Videoları, Yalova Okulları, Yalova Merkez Okulları, Yalova Mesleki ve Teknik Anadolu Liseleri, Yalova Merkez Mesleki ve Teknik Anadolu Liseleri
Yayın Tarihi: 23.01.2022
![Resimsiz](/images/no-avatar.png)