English İn My Digi World
Okulumuz öğrencileri geçen yıl da olduğu gibi eTwinning proje çalışmalarına devam ediyor.eTwinning ,farklı şehir ve Avrupa ülkeleri ile ortak çalışmalar yapma imkanı sağlayarak öğrenmeyi etkili,eğlenceli ve heyecan verici kılıyor.Okulumuz İngilizce öğretmenlerinden Gülçin ÇAYIRLI 6.sınıf öğrencileriyle "English in my digi World" adlı eTwinning projesine başlıyor.Projede Türkiye'den Karabük,Zonguldak,Ankara,Adana,Giresun,Kayseri,Düzce,Muğla,Erzurum ile Avrupa'dan İtalya,Romanya,İspanya,Polonya ve Portekiz ortaklar bulunmakta.Projenin amacı; öğrencilerin ,yenilikçi teknolojik araçlar kullanarak her ay farklı bir web 2 aracıyla İngilizce içerikler üreterek dijital becerilerini ve yabancı dil iletişim becerilerini geliştirmek.Projede öğrenciler öğrenirken eğlenecek ve yaratıcılıklarını da geliştirecekler.Tüm proje ekibine başarılar diliyoruz.
Bölge haber için tıklayınız.
Video haberi görüntülemek için buraya tıklayınız.
Zonguldak Devrek Devrek Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi
Anadolu İmam Hatip Lisesi Haberleri, Zonguldak Anadolu İmam Hatip Lisesi Haberleri, Zonguldak Devrek Anadolu İmam Hatip Lisesi Haberleri, Anadolu İmam Hatip Lisesi Videoları, Zonguldak Anadolu İmam Hatip Lisesi Videoları, Zonguldak Devrek Anadolu İmam Hatip Lisesi Videoları, Zonguldak Okulları, Zonguldak Devrek Okulları, Zonguldak Anadolu İmam Hatip Liseleri, Zonguldak Devrek Anadolu İmam Hatip Liseleri
![Resimsiz](/images/no-avatar.png)