Erasmus+ K210 “my Coding Bag Without A Computer” Adlı Projemizin Portekiz Ziyareti Gerçekleştirildi.
Koordinatörü olduğumuz Erasmus+ 2022-2-TR01-K210-SCH-00009788 numaralı ve “My Coding Bag Without a Computer” adlı projemizin ikinci ziyareti 19-23 Kasım tarihleri arasında Portekiz- Braga şehrine gerçekleştirildi.
Okulumuzu temsilen Müdür Yardımcımız Vahide Segah ÜNEY ve Proje ekibimizden Aynur AKKURT, Ayşegül ÇETİN, Esra Hayriye YAYMACI, Hande MİKDAN ve Müberra KIRDI’nın katıldığı çalışmalarda ev sahibi okulda gerçekleştirilen örnek etkinlikler gözlemlendi, proje etkinlikleri paylaşıldı ve hedef çıktıları (kodlama çantası içeriği) revize edildi
Haberin devamını okumak için buraya tıklayınız.
Ankara Keçiören Sevgi Anaokulu
Anaokulu Haberleri, Ankara Anaokulu Haberleri, Ankara Keçiören Anaokulu Haberleri, Ankara Okulları, Ankara Keçiören Okulları, Ankara Anaokulları, Ankara Keçiören Anaokulları
Yayın Tarihi: 29.11.2023
![Resimsiz](/images/no-avatar.png)