Erasmus + Ka122
Niğde Akşemseddin Bilim ve Sanat Merkezi öğretmenleri, eğitimde yeni yaklaşımları incelemek amacıyla Erasmus + KA122 projesi kapsamında proje koordinatörü H.Duygu SÖZEN eşliğinde 6 kişilik bir ekiple 19-15 Mayıs 2024 tarihleri arasında İspanya'nın Barselona şehrinde bulunan Stucom eğitim merkezinin misafiri oldu. Bu bağlamda "Flipped Classrom" (Ters Yüz Edilmiş) eğitim sistemi hakkında detaylı bilgi edinildi. Proje kapsamında ilerleyen dönemde kurum öğretmenleri ve sekiz öğrenciyle birlikte Avusturya'nın Viyana şehrinde eğitime devam edilecektir. Niğde Akşemseddin Bilim ve Sanat Merkezi Müdürü Dr. Ahmet DOĞAN, 2024-2025 Eğitim öğretim yılından itibarende Flipped Classrom eğitim sistemi dahil olmak üzere dünyada uygulanan yeni eğitim metotlarının kurumlarında daha yoğun bir şekilde uygulanmaya başlanacağını ifade etti.
Haberin devamını okumak için buraya tıklayınız.
Niğde Merkez Akşemseddin Bilim ve Sanat Merkezi
Bilim ve Sanat Merkezi Haberleri, Niğde Bilim ve Sanat Merkezi Haberleri, Niğde Merkez Bilim ve Sanat Merkezi Haberleri, Niğde Okulları, Niğde Merkez Okulları, Niğde Bilim ve Sanat Merkezleri, Niğde Merkez Bilim ve Sanat Merkezleri
![Resimsiz](/images/no-avatar.png)