Erasmus+ Kapsamındaki Staj Çalışmaları İçin Öğrencilerimiz Portekiz'e Hareket Ettiler.
Erasmus+ Programı Mesleki Eğitim Öğrenici ve Personel Hareketliliği faaliyeti (KA102) kapsamında hazırlanan "Tarım'ın Geleceğini Şekillendiriyoruz" adlı proje ile 13 Mart 2022 - 26 Mart 2022 tarihleri arasında staj çalışması yapacak Tarım Alanı öğrencilerimizin Portekiz hareketliliği başladı.
Erasmus+ Programı Mesleki Eğitim Öğrenici ve Personel Hareketliliği faaliyeti (KA102) kapsamında hazırlanan "Tarım'ın Geleceğini Şekillendiriyoruz" adlı proje ile 13 Mart 2022 - 26 Mart 2022 tarihleri arasında staj çalışması yapacak Tarım Alanı öğrencilerimizin Portekiz hareketliliği başladı. Proje koordinatörü Okul Müdürümüz Mustafa AYDIN´ın refakatindeki 5 öğrencimiz 2 hafta süre ile Portekiz'de staj faaliyetini gerçekleştirirken, aynı zamanda da Portekiz'in kültürel ve doğal yapısı hakkında bilgi sahibi olacaklar. Öğrencilerimize yapacakları faaliyetlerde başarılar diliyoruz.
Haberin devamını okumak için buraya tıklayınız.
Balıkesir İvrindi Gökçeyazı Çok Programlı Anadolu Lisesi
Çok Programlı Anadolu Lisesi Haberleri, Balıkesir Çok Programlı Anadolu Lisesi Haberleri, Balıkesir İvrindi Çok Programlı Anadolu Lisesi Haberleri, Balıkesir Okulları, Balıkesir İvrindi Okulları, Balıkesir Çok Programlı Anadolu Liseleri, Balıkesir İvrindi Çok Programlı Anadolu Liseleri
![Resimsiz](/images/no-avatar.png)