Erasmus+ Programı Projesi
Kırklareli İl Milli Eğitim Müdürlüğümüzün koordinesinde yürütülen 2023-1-TR01-KA121-VET-000163453 numaralı Mesleki Eğitim Akreditasyon projemizin Avrupa hareketlilikleri Avusturya'nın Viyana, Almanya’nın Münih, Romanya’nın Bükreş, İtalya’nın Rimini ve İspanya’nın Granada şehirlerinde gerçekleştirilecektir. Projemiz kapsamında Almanya’da 6 (altı) Avusturya’da 6 (altı) öğretmenimiz işbaşı eğitimi faaliyetine; Avusturya’da Güzellik ve Saç Bakım Hizmetleri Alanından 3 (üç) öğrencimiz 1 (bir) refakatçi öğretmenimiz, Romanya’da Elektrik Elektronik Teknolojisi Alanından 11 (on bir) öğrencimiz 3 (üç) refakatçi öğretmenimiz, İspanya’da Yiyecek İçecek Hizmetleri Alanından 8 (sekiz) öğrencimiz 2 (iki) refakatçi öğretmenimiz ile Almanya’da Sağlık Hizmetleri Alanından 8 (sekiz) öğrencimiz 2 (iki) refakatçi öğretmenimiz 3 (üç) hafta süreyle kısa dönem öğrenci hareketliliği faaliyetine katılacaklardır. İtalya’da Bilişim Teknolojileri Alanından 6 (altı) öğrencimiz 2 (iki) refakatçi öğretmenimiz 2 (iki) hafta süreyle kısa dönem öğrenci hareketliliği faaliyetine katılacaklardır. Ayrıca Romanya’da Elektrik Elektronik Teknolojisi Alanından 4 (dört) öğrencimiz 2 (iki) refakatçi öğretmenimiz 3 (üç) ay süreyle uzun dönem (ErasmusPro) öğrenci hareketliliği faaliyetine katılacaklardır.
Haberin devamını okumak için buraya tıklayınız.