Etwinning Okulu Olduk. .
UTKU ANAOKULU Ailesi olarak Aktif Olarak Gerçekleştirdiğimiz eTwinning Projeleri. eSafety Label Çalışmaları ve Kazanılan Uluslararası Ödüller Sayesinde Biz de Artık Etwinning OKULUYUZ..
Okulumuzda Uyguladığımız Proje Tabanlı Eğitim Sayesinde, Çocuklarımızın hem okuldaki hem de Yaşamdaki Öğrenme Süreçlerine Yaparak Yaşayarak Öğrenme Felsefesi ışığında Çeşitliliği ve Zenginliği Sunmanın Mutluluğunu Yaşıyoruz..
Bundan Sonraki Süreçte de Projelerimize Ve Çalışmalarımıza Tüm Hızıyla Devam Etmekteyiz..
Video haberi görüntülemek için buraya tıklayınız.
Kocaeli Derince Utku Anaokulu
Anaokulu Haberleri, Kocaeli Anaokulu Haberleri, Kocaeli Derince Anaokulu Haberleri, Anaokulu Videoları, Kocaeli Anaokulu Videoları, Kocaeli Derince Anaokulu Videoları, Kocaeli Okulları, Kocaeli Derince Okulları, Kocaeli Anaokulları, Kocaeli Derince Anaokulları
Yayın Tarihi: 05.04.2021
![Resimsiz](/images/no-avatar.png)