Etwinning Projemiz
2021-2022 Eğitim- öğretim yılında okulumuz 4/a sınıfı öğretmeni Fadime SERBES ve öğrencileri Türkiye'nin çeşitli şehirlerinden 10 öğretmen ve birçok öğrencinin katılımıyla yürütülen "Atıklara Can Ver" e twinning projesine başlamışlardır.
Projenin amacı: Atıkları geri dönüştürerek öğrenci ve topluma çevre bilinci kazandırmak.
Video haberi görüntülemek için buraya tıklayınız.
Karaman Merkez Vali Halil Nimetoğlu İlkokulu
İlkokul Haberleri, Karaman İlkokul Haberleri, Karaman Merkez İlkokul Haberleri, İlkokul Videoları, Karaman İlkokul Videoları, Karaman Merkez İlkokul Videoları, Karaman Okulları, Karaman Merkez Okulları, Karaman İlkokulları, Karaman Merkez İlkokulları
Yayın Tarihi: 28.04.2022
![Resimsiz](/images/no-avatar.png)