Evlerde Bayram Havası
Öğrencilerimiz 23 Nisan coşkusunu online yaşadı.
Bundan tam 101 yıl önce, tarihimizde ilk kez ulusal egemenliğe kavuştuğumuz günün yıl dönümünde çocuklarımızın gözlerindeki ışıltı ve yüzlerindeki mutluluk ifadesi sayesinde geleceğe hep umutla bakıyoruz. Tüm çocuklarımızın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlu olsun.
Hiçbir şey engel değildir bayram coşkusunu yaşamaya... 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramımızı ve Türkiye Büyük Millet Meclisimizin 101. yılını okulda olmasak da evlerimizde büyük bir törenle kutluyoruz.
6A ve 6B sınıfı öğrencilerimiz yaptıkları etkinliklerle 23 Nisan coşkusunu ,bayram sevincini aileleri ve arkadaşları ile evlerimizde de yaşatmaya çalıştılar.Online yaptığımız derslerimizde,Beden Eğitimi Öğretmenimiz tarafından günün anlam ve önemine ilişkin yapılan konuşmanın ardından öğrenciler 23 Nisan şarkıları söyledi, şiirler okudu. Evlerinden çıkmalarını gerektirmeyen malzemelerle odalarını,camlarını süslediler.Öğrencilerimize emeklerinden ötürü teşekkür ederiz.
Video haberi görüntülemek için buraya tıklayınız.
Zonguldak Merkez Şehit Prof. Dr. İlhan Varank Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi
Anadolu İmam Hatip Lisesi Haberleri, Zonguldak Anadolu İmam Hatip Lisesi Haberleri, Zonguldak Merkez Anadolu İmam Hatip Lisesi Haberleri, Anadolu İmam Hatip Lisesi Videoları, Zonguldak Anadolu İmam Hatip Lisesi Videoları, Zonguldak Merkez Anadolu İmam Hatip Lisesi Videoları, Zonguldak Okulları, Zonguldak Merkez Okulları, Zonguldak Anadolu İmam Hatip Liseleri, Zonguldak Merkez Anadolu İmam Hatip Liseleri
![Resimsiz](/images/no-avatar.png)