Evlerde Taş Boyama Etkinliği
29.03.2021 Tarihinde 5. Ve 6. Sınıf öğrencileri Görsel sanatlar dersinde taş boyama tekniklerini öğrendiler. Öğretmenleri Neşe KURT EKŞİ taş boyama tekniklerini gösterdikten sonra öğrenciler evlerinde taş boyama yaptılar ve bizimle paylaştılar. Böylece evlerde hem tekniği öğrendiler boş zamanlarını değerlendirdiler.
İlgisinden ötürü öğretmenimize ve katılım sağlayan öğrencilerimize teşekkür ederiz.
Video haberi görüntülemek için buraya tıklayınız.
Zonguldak Merkez Şehit Prof. Dr. İlhan Varank Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi
Anadolu İmam Hatip Lisesi Haberleri, Zonguldak Anadolu İmam Hatip Lisesi Haberleri, Zonguldak Merkez Anadolu İmam Hatip Lisesi Haberleri, Anadolu İmam Hatip Lisesi Videoları, Zonguldak Anadolu İmam Hatip Lisesi Videoları, Zonguldak Merkez Anadolu İmam Hatip Lisesi Videoları, Zonguldak Okulları, Zonguldak Merkez Okulları, Zonguldak Anadolu İmam Hatip Liseleri, Zonguldak Merkez Anadolu İmam Hatip Liseleri
Yayın Tarihi: 03.04.2021
![Resimsiz](/images/no-avatar.png)