Faik Şahenk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Bir Kez Daha Avrupa'ya Açılıyor.
Faik Şahenk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Yenilik ve İyi Uygulama Değişimi için İşbirliği Ana Eylemi (KA2) altında yer alan Okullar Arası Değişim Ortaklıkları (KA229) kapsamında hazırladığı ve yöneticiliğini Polonya'ya devrettiği 'Recognize yourself in he or she, who are not like you and me ' adlı projesi sayesinde bir kez daha Avrupa'ya açılıyor.
Polonya, Portekiz, Romanya ve Sicilya Adası'ndan oluşan 5 ortaklı projede ilk ziyaret 24-28 Şubat tarihleri arasında 5 öğrenci ve 3 öğretmen ile Polonya'ya gerçekleştirilecek.
Okul Müdürü Süleyman Sırrı Delice ' Faik Şahenk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi olarak her geçen yıl uluslararası projelerde yer almaya, ülkemizi tanıtırken başka ülkeleri de tanımaya ve bunun sonucunda okul olarak hem değişmeye hem de gelişmeye devam edeceğimize yürekten inanıyorum.' dedi.
Haberin devamını okumak için buraya tıklayınız.
Niğde Merkez Faik Şahenk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Haberleri, Niğde Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Haberleri, Niğde Merkez Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Haberleri, Niğde Okulları, Niğde Merkez Okulları, Niğde Mesleki ve Teknik Anadolu Liseleri, Niğde Merkez Mesleki ve Teknik Anadolu Liseleri
![Resimsiz](/images/no-avatar.png)