Fen Bilimleri Ders Etkinliği
Fen Blimleri öğretmenimiz Sema KARAKUŞ bugünki dersini okul bahçesinde deney yaparak yapmıştır. Öğrencilerimiz kimyasal tepkimelerin müthit görüntülerine şahitlik ederek kalıcı bilgiler ile dersi tamamladılar.
Video haberi görüntülemek için buraya tıklayınız.
Sivas Merkez Dörteylül Ortaokulu
Ortaokul Haberleri, Sivas Ortaokul Haberleri, Sivas Merkez Ortaokul Haberleri, Ortaokul Videoları, Sivas Ortaokul Videoları, Sivas Merkez Ortaokul Videoları, Sivas Okulları, Sivas Merkez Okulları, Sivas Ortaokulları, Sivas Merkez Ortaokulları
Yayın Tarihi: 15.05.2024
![Resimsiz](/images/no-avatar.png)