Fidan Dikim Etkinliği
Geleceğin büyükleri olan çocuklara yeşili sevdirmek, korumak, bilgilendirmek ve ağaç dikmenin önemini anlatmak için yapılan etkinlikte; önce nasıl fidan dikileceğinin eğitimini alan çocuklarımız ardından ağaçlandırma çalışmasına katılıp “bizim de bir ağacımız olsun” diyerek fidan diktiler.
Video haberi görüntülemek için buraya tıklayınız.
Sivas Merkez Ahmet Kutsi Tecer Özel Eğitim Meslek Okulu
Özel Eğitim Mesleki Eğitim Merkezi Haberleri, Sivas Özel Eğitim Mesleki Eğitim Merkezi Haberleri, Sivas Merkez Özel Eğitim Mesleki Eğitim Merkezi Haberleri, Özel Eğitim Mesleki Eğitim Merkezi Videoları, Sivas Özel Eğitim Mesleki Eğitim Merkezi Videoları, Sivas Merkez Özel Eğitim Mesleki Eğitim Merkezi Videoları, Sivas Okulları, Sivas Merkez Okulları, Sivas Özel Eğitim Mesleki Eğitim Merkezleri, Sivas Merkez Özel Eğitim Mesleki Eğitim Merkezleri
Yayın Tarihi: 17.04.2024
![Resimsiz](/images/no-avatar.png)