Fotoğraf Yarışması
Okul Aile Birliğimiz tarafından düzenlenen fotoğraf yarışması başlamıştır. Yarışma Bifa Ortaokulu öğrencilerine açıktır.
Yarışmanın amacı ve Konusu: Yaşadığımız şehir Karaman’ın tarihi ve doğal güzelliklerini geleceğin yetişkinleri öğrenciler tarafından fotoğraflanarak şehrimiz Karaman’ı tanıyıp tanıtımına katkı sağlamak.
Yarışma Organizasyonu: Yarışma, Karaman Bifa Ortaokulu Müdürlüğü, Okul Aile Birliği ve Larende Fotoğraf Derneği, desteği ile yapılacaktır.
Katılım Şartları:
· Her katılımcı en fazla 4 eser ile yarışmaya katılabilir.
· Yarışmaya sadece Karaman Bifa Ortaokulu öğrencileri katılabilir.
· Yarışmaya katılım için fotoğraf makinası ve cep telefonu ile çekilmiş fotoğraflarla katılınacaktır, yalnız fotoğraf üzerinde herhangi bir isim, tarih ya da işaret bulunmayacaktır.
· Yarışmaya gönderilen fotoğraflar, uzun kenarı en fazla 100 cm, kısa kenarı 70 cm; uzun kenarı en az 50 cm, kısa kenarı 35 cm’i geçmeyecek şekilde en az 1MB- en fazla 5 MB boyutta, JPEG formatında kayıtlı olarak gönderilecektir. Fotoğraflar renkli ya da siyah beyaz olabilir. Dereceye giren fotoğrafların yüksek çözünürlüklü orijinal kopyaları katılımcıdan istenecektir.
· Her fotoğrafın dosya ismi “Katılımcının Adı_Soyadı_Okul No” olacak şekilde verilecektir.
Haberin devamını okumak için buraya tıklayınız.
Karaman Merkez Bifa Ortaokulu
Ortaokul Haberleri, Karaman Ortaokul Haberleri, Karaman Merkez Ortaokul Haberleri, Karaman Okulları, Karaman Merkez Okulları, Karaman Ortaokulları, Karaman Merkez Ortaokulları
![Resimsiz](/images/no-avatar.png)