Futbol Takımımız İlçe Üçüncüsü Oldu!
İLÇE GENELİNDE DÜZENLENEN FUTBOL MAÇLARINDA OKULUMUZ TAKIMI VEHBİ KOÇ VAKFI MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİNİ YENEREK SAHDAN GALİBİYETLE AYRILMIŞ VE İLÇE ÜÇÜNCÜSÜ OLMUŞTUR. FUTBOL TAKIMIMIZI TEBRİK EDER, BAŞARILARININ DEVAMINI DİLERİZ.
Video haberi görüntülemek için buraya tıklayınız.
İstanbul Sarıyer Firuzan - Kemal Demironaran Anadolu Lisesi
Anadolu Lisesi Haberleri, İstanbul Anadolu Lisesi Haberleri, İstanbul Sarıyer Anadolu Lisesi Haberleri, Anadolu Lisesi Videoları, İstanbul Anadolu Lisesi Videoları, İstanbul Sarıyer Anadolu Lisesi Videoları, İstanbul Okulları, İstanbul Sarıyer Okulları, İstanbul Anadolu Liseleri, İstanbul Sarıyer Anadolu Liseleri
Yayın Tarihi: 31.03.2022
![Resimsiz](/images/no-avatar.png)