Futbol Takımımızın Büyük Başarısı
Denizli 2023-2024 Okullar arası Fair Play 2.Küme Futbol Turnuvası Küçükler katagorisinde okulumuz takımız çok çekişmeli geçen maçlar sonunda Hayırseverler Ortaokulunu 3-2 yendi, Servergazi İmamhatip Ortaokulunu 3-0 yendi, finalde karşılaştığı Ali Baysal Ortaokulu ile 17.05.2024 günü yaptığı maçta 1-1 berabere kalmış penaltılarda kaçırılan 1 penaltı sonucunda 2-1 yenilerek 2.lik kupasını almaya hak kazanmıştır.
Takımımızın bu büyük başarısında emeği geçen dolayı başta koçları Ahmet ÇAY ve öğretmenlerimizi, oyuncularımızı ve ailelerini tebrik ediyor başarılarının devamını diliyoruz.
Takımımızı Beden Eğitimi Öğretmenimiz Ahmet ÇAY hazırladı.
Takımımız oyuncuları:
1-M.Arda UÇAR-7C(Kaptan); 2-M.Çağrı TEBİNÇ-6A(Kaleci); 3- Önder YILAMAZ-7E; 4-Muhammet TANRIKULU-6A; 5- Aras TOSUN-6B; 6-S.Baran SARMAN-6A; 7-Y.İhsan ÖZTÜRK-5A; 8- Mehmet ÇAKMAK-5A; 9-İbrahim URDOĞAN-5D; 10- Süleyman ERDOĞAN-5A; 11-Tahir YILDIRIM-5D; 12-Ö.Mirac ALİCANOĞLU-5D; 13-Ahmet UZUNDAL-5D
Haberin devamını okumak için buraya tıklayınız.
Denizli Merkezefendi Karaman Ortaokulu
Ortaokul Haberleri, Denizli Ortaokul Haberleri, Denizli Merkezefendi Ortaokul Haberleri, Denizli Okulları, Denizli Merkezefendi Okulları, Denizli Ortaokulları, Denizli Merkezefendi Ortaokulları
![Resimsiz](/images/no-avatar.png)