Gelenek Bozulmadı, Bocce Erkek Takımımız İl Birincisi, Kız Takımımız İl İkincisi Oldu
Bocce erkek takımımız MANİSA Bölge elemelerine katılmaya hak kazandı.
Bocce Erkek Takımımız İl birincisi, Kız takımımız il ikincisi oldu
Burdur okul sporları kapsamında Söğüt Ortaokulu Yıldız Erkekler Bocce Takımı İl 1. olmuştur. Takımımız İlimizi temsilen bölge elemelerine katılacaktır. Ayrıca kız takımımız da il ikincisi olmuştur. Öğrencilerimizi tebrik eder, emeği geçen idareci ve öğretmenlerimize ve Takımı çalıştıran Beden Eğitimi öğretmenimiz Sedat KÜÇÜKKAYA ya teşekkür ederiz. Ayrıca Burdur'a geliş- gidişimizi sağlayan ve sponsorluğumuzu yapan Söğüt Belediyesine teşekkür ederiz.
Haberin devamını okumak için buraya tıklayınız.
Burdur Çavdır Söğüt Ortaokulu
Ortaokul Haberleri, Burdur Ortaokul Haberleri, Burdur Çavdır Ortaokul Haberleri, Burdur Okulları, Burdur Çavdır Okulları, Burdur Ortaokulları, Burdur Çavdır Ortaokulları
Yayın Tarihi: 30.03.2022
![Resimsiz](/images/no-avatar.png)