Geleneksel Erciyes Gezisi - 2022
İç Anadolu'nun incisi Kış Sporlarının vazgeçilmez noktası 3916 metre yüksekliğinde Türkiye'nin 5. İç Anadolu'nun Birinci yüksek dağı olan Kayseri Erciyes Dağına Gezi ve İnceleme kulübü tarafından kültür turu düzenlenmiştir. 18 Ocak tarihinde yapılan geziye öğrencilerimiz tarafından yoğun ilgi gösterilmiştir.
Erciyes Dağında yaşanan kar fırtınası nedeniyle kayak yapılamamıştır. Sucuk Ekmek molasının ardından rotamızı yeniden belirleyip şehir merkezinde bulunan Anadolu Harikalar Diyarına ziyarette bulunduk. Hayvanat bahçesinde geçen zamanın ardından Lazer Game merkezinde eğlenceli zaman geçirdik. Güzel geçen günün ardından sağ salim öğrencilerimiz okula bırakıldı.
Gezide Emekleri geçen öğretmen arkadaşlara ve okul idaremize teşekkür ederiz.
Gezimize verdiği izinlerden dolayı Avanos Kaymakamı Sayın Olgun ÖNER'e ve İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Veli SAĞIR'a teşekkür ederiz.
Haberin devamını okumak için buraya tıklayınız.
Nevşehir Avanos Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Haberleri, Nevşehir Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Haberleri, Nevşehir Avanos Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Haberleri, Nevşehir Okulları, Nevşehir Avanos Okulları, Nevşehir Mesleki ve Teknik Anadolu Liseleri, Nevşehir Avanos Mesleki ve Teknik Anadolu Liseleri
![Resimsiz](/images/no-avatar.png)