Geleneksel Futbol Turnuvası
Okulumuzda geleneksel hale gelen futbol turnuvası gerçekleştirildi. Koordinatörlüğünü Beden Eğitimi Öğretmenimiz Sibel BOSTAN ve Sosyal Bilgiler Öğretmenimiz Haceli IŞIK'ın üstlendiği turnuva renkli anlara sahne oldu.
Turnuvaya 5 takım katıldı. Takımlar koordinatör öğretmenlerimiz tarafından kura ile belirlendi. Belirlenen takımlar kendilerine şu isimleri uygun gördüler. Good Fellas, Kral Suyu, İman Power, Cağ Kebap, BayFah United. Belirlenen takımlar aralarında maç yaparak bir takım şampiyon oldu. Şampiyon olan Karal Suyu takımını tebrik eder, emeği geçen herkese teşekkür ederiz.
Sıralama şu şekilde gerçekleşti.
1- Kral Suyu FK
2- Good Fellas FK
3- BayFah United FK
4- İman Power FK
5- Cağ Kebap FK
Turnuvanın en iyi oyuncuları Sudenaz DUMAN ve Nazile İLHAN oldu.
Video haberi görüntülemek için buraya tıklayınız.
Düzce Cumayeri Ören Şehit Nusret Akar Ortaokulu
Ortaokul Haberleri, Düzce Ortaokul Haberleri, Düzce Cumayeri Ortaokul Haberleri, Ortaokul Videoları, Düzce Ortaokul Videoları, Düzce Cumayeri Ortaokul Videoları, Düzce Okulları, Düzce Cumayeri Okulları, Düzce Ortaokulları, Düzce Cumayeri Ortaokulları
![Resimsiz](/images/no-avatar.png)