Geleneksel Oyunlar Turnuvası
ARSUZ İLÇESİ GENELİNDE, OKULLAR ARASI DÜZENLENEN "GELENEKSEL OYUNLAR TURNUVASI"NA OKUL OLARAK 3 DALDA KATILDIK. 1. SINIFLAR ARASI YAPILAN SANDALYE KAPMACA YARIŞMASINDA OKULUMUZU ÖZGÜR ATEŞ KURT VE ELİSA YORULMAZ TEMSİL ETMİŞTİR. 2. SINIFLAR ARASI YAPILAN İP ATLAMA YARIŞMASINDA OKULUMUZU FATMA EL KASIM İLE KORAY ÇEKİRGE TEMSİL ETMİŞTİR. 3. SINFLAR ARASI YAPILAN KAŞIKTA YUMURTA TAŞIMA YARIŞMASINDA OKULUMUZU ASEL ÇAM VE EDİP TAZE TEMSİL ETMİŞTİR.
TURHAN YILMAZ
OKUL MÜDÜRÜ
ARSUZ İLÇESİ GENELİNDE, OKULLAR ARASI DÜZENLENEN "GELENEKSEL OYUNLAR TURNUVASI"NA OKUL OLARAK 3 DALDA KATILDIK. 1. SINIFLAR ARASI YAPILAN SANDALYE KAPMACA YARIŞMASINDA OKULUMUZU ÖZGÜR ATEŞ KURT VE ELİSA YORULMAZ TEMSİL ETMİŞTİR. 2. SINIFLAR ARASI YAPILAN İP ATLAMA YARIŞMASINDA OKULUMUZU FATMA EL KASIM İLE KORAY ÇEKİRGE TEMSİL ETMİŞTİR. 3. SINFLAR ARASI YAPILAN KAŞIKTA YUMURTA TAŞIMA YARIŞMASINDA OKULUMUZU ASEL ÇAM VE EDİP TAZE TEMSİL ETMİŞTİR.
TURHAN YILMAZ
OKUL MÜDÜRÜ
Haberin devamını okumak için buraya tıklayınız.
Hatay Arsuz Pirinçlik Büyükdere İlkokulu
İlkokul Haberleri, Hatay İlkokul Haberleri, Hatay Arsuz İlkokul Haberleri, Hatay Okulları, Hatay Arsuz Okulları, Hatay İlkokulları, Hatay Arsuz İlkokulları
![Resimsiz](/images/no-avatar.png)