Geleneksel Sınıflar Arası Voleybol Turnuvası 7/a - 7/b Sınıfları Maçı
GELENEKSEL SINIFLAR ARASI VOLEYBOL TURNUVASI 7/A-7/B SINIFLARI MAÇI
Okulumuz da geleneksel sınıflar arası voleybol turnuvası devam ediyor. Turnuvaya her sınıf seviyesinden öğrencilerimiz okulumuz Beden Eğitimi öğretmeni Mustafa KOCAKAP rehberliğinde ve okul Müdürümüz Nurettin ZİREK desteği ile büyük coşkuyla katılıyorlar. Turnuvanın bugünkü maçında 7/A-7/B sınıf öğrencilerimizin heyacanı ve katılımı görülmeye değerdi . bugünkü maç 7/A-7/B sınıf öğrencileri arasında başlama vuruşunu okul Müdürümüz Nurettin ZİREK´ yaptı. Maçın yönetimini okulumuz Beden Eğitimi öğretmeni Mustafa KOCAKAP hakem olarak tamamladı. Maç 7/A sınıfının kazanmasıyla sona erdi .Okul Müdürümüz Nurettin ZİREK bu tür etkinliklerinin sürekli desteklenerek devam edeceğini belirterek turnuva sayesinde öğrencilerimizin okula olan sevgilerinin daha çok arttığını gözlemlediklerini söyledi.
Haberin devamını okumak için buraya tıklayınız.
Mardin Mazıdağı Yukarı Konak Ortaokulu
Ortaokul Haberleri, Mardin Ortaokul Haberleri, Mardin Mazıdağı Ortaokul Haberleri, Mardin Okulları, Mardin Mazıdağı Okulları, Mardin Ortaokulları, Mardin Mazıdağı Ortaokulları
![Resimsiz](/images/no-avatar.png)