Geri Dönüşüm Çalışmamız
Okulumuzda kullanılmayan atıl durumdaki eşyaların geri dönüşüm yoluyla okulumuza kazandırmak amacıyla başladığımız çalışmalarımız tüm hızıyla devam ediyor. İlk olarak eski araba lastiği ve kullanıpmayan ahşaplardan öğrencilerimiz için banklar yaptık. Çalışmalarımız devam edecektir.Emeği geçenlere teşekkürler.
Video haberi görüntülemek için buraya tıklayınız.
Karaman Ermenek Fikret Ünlü Yatılı Bölge Ortaokulu
Ortaokul Haberleri, Karaman Ortaokul Haberleri, Karaman Ermenek Ortaokul Haberleri, Ortaokul Videoları, Karaman Ortaokul Videoları, Karaman Ermenek Ortaokul Videoları, Karaman Okulları, Karaman Ermenek Okulları, Karaman Ortaokulları, Karaman Ermenek Ortaokulları
Yayın Tarihi: 05.12.2019 - Güncellenme Tarihi: 24.02.2020
![Resimsiz](/images/no-avatar.png)