Gölbaşı Başsavcımız Sayın Abdurrahman Yalçın Masal Anlattı
2018-2019 Eğitim-Öğretim yılında Ana sınıfımızda okumakta olan öğrencilerimize Türk Milli Eğitimin genel amaç ve temel ilkeleri doğrultusunda masal kültürünü kazandırmak ve değişik meslekleri tanımalarına yardımcı olmak amacıyla "Bana Bir Masal Anlat Projesi" kapsamında Gölbaşı Başsavcısı Sayın Abdurrahman YALÇIN 30.11.2018 tarihinde okul öncesi öğrencilerimize masal anlattı. Teşriflerinden dolayı Gölbaşı Başsavcısı Sayın Abdurrahman YALÇIN´a teşekkür ederim. Ayrıca Okul Öncesi öğretmenimiz Sonay DENK´e, idareci arkadaşlarıma, öğretmenlerimize ve velilerimize teşekkür ederim.
Mükerrem KALKAN
Okul Müdürü
Haberin devamını okumak için buraya tıklayınız.
Ankara Gölbaşı Ayşe Özbağı İlkokulu
İlkokul Haberleri, Ankara İlkokul Haberleri, Ankara Gölbaşı İlkokul Haberleri, Ankara Okulları, Ankara Gölbaşı Okulları, Ankara İlkokulları, Ankara Gölbaşı İlkokulları
Yayın Tarihi: 03.12.2018
![Resimsiz](/images/no-avatar.png)