Gölbaşı İlçe Jandarma Komutanı Sayın J. Yzb. İsmail Aycan Ayan Bana Bir Masal Anlat Projesi Kapsamında Okulumuzu Ziyaret Etti
2018-2019 Eğitim-Öğretim yılında Ana sınıfımızda okumakta olan öğrencilerimize Türk Milli Eğitimin genel amaç ve temel ilkeleri doğrultusunda masal kültürünü kazandırmak ve değişik meslekleri tanımalarına yardımcı olmak amacıyla "Bana Bir Masal Anlat Projesi" kapsamında Gölbaşı İlçe Jandarma Komutanı Sayın J. Yzb. İsmail Aycan AYAN 30.04.2019 tarihinde okul öncesi öğrencilerimizi ziyaret ettiler. Teşriflerinden dolayı Gölbaşı İlçe Jandarma Komutanı Sayın J. Yzb. İsmail Aycan´na teşekkür ederim. Ayrıca Okul Öncesi öğretmenimiz Sonay DENK´e, idareci arkadaşlarıma, öğretmenlerimize ve velilerimize teşekkür ederim.
Mükerrem KALKAN
Haberin devamını okumak için buraya tıklayınız.
Ankara Gölbaşı Ayşe Özbağı Ortaokulu
Ortaokul Haberleri, Ankara Ortaokul Haberleri, Ankara Gölbaşı Ortaokul Haberleri, Ankara Okulları, Ankara Gölbaşı Okulları, Ankara Ortaokulları, Ankara Gölbaşı Ortaokulları
Yayın Tarihi: 30.04.2019