Green Kids Etwinning Projesi
''Green Kids'' isimli eTwinning Projesi Avrupalı ortak okullar ile devam ediyor. Bu proje ile öğrencilerimiz Polonya, Makedonya, Romanya, Yunanistan ve Portekiz gibi dünyanın dört bir yanından akranlarıyla aynı duyguları paylaşıp aynı çalışmaları yaparak etkileşimde bulunuyorlar.
Video haberi görüntülemek için buraya tıklayınız.
Zonguldak Merkez Merkez Anaokulu
Anaokulu Haberleri, Zonguldak Anaokulu Haberleri, Zonguldak Merkez Anaokulu Haberleri, Anaokulu Videoları, Zonguldak Anaokulu Videoları, Zonguldak Merkez Anaokulu Videoları, Zonguldak Okulları, Zonguldak Merkez Okulları, Zonguldak Anaokulları, Zonguldak Merkez Anaokulları
Yayın Tarihi: 25.04.2022
![Resimsiz](/images/no-avatar.png)