Güvenlik Güçlerimize Moral Günü Düzenledik. . .
Ülke Olarak Zor günler Geçirdiğimiz Bu Günlerde,Afşin Anadolu Lisesi Olarak Güvenlik Güçlerimize Moral Günü Düzenledik.
Öğrencilerimiz oluşturdukları 200 metrelik Türk Bayraklı Kortejle İlçede görev yapan Asker ve Polisleri alkış ve sloganlarla karşıladılar.
Programa izinde olmasına rağmen öğrencileri kırmayan Garnizon Komutanı Personel Üsteğmen Hasan Akdemir,İlçe Jandarma Komutanı Jandarma Üsteğmen Ali Erol,İlçe Emniyet Müdür Vekili Ayhan Aslangil,Polis Merkezi Amiri Edip Özer ve İlçede görev yapan Asker ve Polisler katıldı.
Okul Müdürümüz Cabir Tercan,Müdür Yardımcılarımız ,Öğretmenlerimiz ve Öğrenciler Asker ve Polisleri Okulun kapısında oluşturdukları Türk Bayraklı kortejle karşıladı.
Özel gün programlarının vazgeçilmez ismi Öğrencimiz Yükselay Kırlangıç’da Mektup isimli şiirini Asker ve Polisler için seslendirdi.Şiir okunurken duygulu anlar yaşandı.
Program Okul İdaresi,Öğretmen ve öğrencilerin Asker ve Polisler için hazırladıkları kahvaltı ile son buldu.
Emeği Geçen Tüm Öğretmenlerimize ve Öğrencilerimize Teşekkür Ederiz.
Haberin devamını okumak için buraya tıklayınız.
Kahramanmaraş Afşin Afşin Anadolu Lisesi
Anadolu Lisesi Haberleri, Kahramanmaraş Anadolu Lisesi Haberleri, Kahramanmaraş Afşin Anadolu Lisesi Haberleri, Kahramanmaraş Okulları, Kahramanmaraş Afşin Okulları, Kahramanmaraş Anadolu Liseleri, Kahramanmaraş Afşin Anadolu Liseleri
![Resimsiz](/images/no-avatar.png)