Haftanın Kelebeği "Fatma Zümra"
Kelebekler sabah grubu öğrencilerimizin "Haftanın Kelebeği" projesi kapsamında geçtiğimiz hafta Kelebeğimiz Fatma Zümra DEMİRCİ öğrencimizdi.
Kelebeğimiz ilk gün dünden bu güne kendisini tanıttı. İkinci gün arkadaşlarına en sevdiği hikâyesi "Jumbo Yüzüyor"u anlattı. Üçüncü gün şişen balon deneyini yaptı ve son gün ise, annesi ile birlikte arkadaşları için kurabiye yaptı..
Haftayı başarılı bir şekilde tamamlayan kelebeğimiz "Haftanın Kelebeği Belgesi"ni almaya hak kazandı. Katılımlarından ve desteklerinden dolayı annesi Hülya Hanım'a çok teşekkür ederiz.
Video haberi görüntülemek için buraya tıklayınız.
Karaman Merkez Nene Hatun Anaokulu
Anaokulu Haberleri, Karaman Anaokulu Haberleri, Karaman Merkez Anaokulu Haberleri, Anaokulu Videoları, Karaman Anaokulu Videoları, Karaman Merkez Anaokulu Videoları, Karaman Okulları, Karaman Merkez Okulları, Karaman Anaokulları, Karaman Merkez Anaokulları
Yayın Tarihi: 31.03.2023 - Güncellenme Tarihi: 14.04.2023
![Resimsiz](/images/no-avatar.png)