Haklarımızı Bilelim, Bilinçli Tüketelim.
Sudurağı Şehit Ömer Durmaz Çok Programlı Anadolu Lisesi Aile ve Tüketici Hizmetleri Bölümü öğrencileri, tüketici hakları koruma haftası nedeni ile Ticaret İl Müdürlüğü’nü ziyaret etti.
Sudurağı Şehit Ömer Durmaz Çok Programlı Anadolu Lisesi Aile ve Tüketici Hizmetleri Bölümü öğrencileri, tüketici hakları koruma haftası nedeni ile Ticaret İl Müdürlüğü’nü ziyaret etti. Ziyarette okulları, bölümleri ve yaptıkları faaliyetler ile bilgiler veren öğrenciler, İl Ticaret Müdürü Ayşe ÜNAL’dan Ticaret İl Müdürlüğü ve Tüketici Hakem Heyeti’nin çalışmaları hakkında bilgi aldılar. Ziyaretten oldukça memnun olduğunu belirten İl Ticaret Müdürü Ayşe ÜNAL ise; ‘’İlimizde mesleki alanda böyle bir bölümün bulunmasından mutluyum. Yapacağınız faaliyetlerde her türlü desteği vermeye hazırız. Bu bölümde eğitimlerini alan gençlerin, Karamanımıza ve ülkemize çok faydalı bireyler olacaklarını ümit ediyorum. Çalışmalarınızda sizlere başarılar diliyorum.’’ dedi. Öğrenciler ziyaretlerinin ardından, hafta münasebeti nedeni ile Sudurağı kasabası esnafları başta olmak üzere ,vatandaşlara tüketici hakem heyetine niçin ve nasıl başvurulması gerektiği ve tüketici hakları konulu bilgiler içeren broşürler dağıtarak, vatandaşları tüketim noktasında daha da bilinçli davranmaya davet ettiler. Vatandaşlar ise öğrencilere faaliyetleri için teşekkür etti. Halkımızı tüketici hakları konusunda bilinçlendiren öğrencilerimize teşekkür ediyoruz.
Haberin devamını okumak için buraya tıklayınız.
Karaman Merkez Şehit Ömer Durmaz Çok Programlı Anadolu Lisesi
Çok Programlı Anadolu Lisesi Haberleri, Karaman Çok Programlı Anadolu Lisesi Haberleri, Karaman Merkez Çok Programlı Anadolu Lisesi Haberleri, Karaman Okulları, Karaman Merkez Okulları, Karaman Çok Programlı Anadolu Liseleri, Karaman Merkez Çok Programlı Anadolu Liseleri
![Resimsiz](/images/no-avatar.png)