Halk Oyunları Kursumuzun Gösterisi
Selendi Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğümüz, Selendi Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğümüz işbirliğinde yürütülen Değerli Zamanlar Eğitim Programı kapsamında açılan halk oyunları kursumuzun kursiyerlerinin hazırlamış olduğu gösteri Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramının 102. yıl dönümünde İlçemiz Atatürk İlkokulu kutlama programında sergilenmiştir.
Programın gerçekleştirilmesinde katkı sunan kurumlarımıza, okullarımıza ve çalışanlarımıza çok teşekkür ediyoruz.
Video haberi görüntülemek için buraya tıklayınız.
Manisa Selendi Selendi Halk Eğitimi Merkezi
Halk Eğitim Merkezi Haberleri, Manisa Halk Eğitim Merkezi Haberleri, Manisa Selendi Halk Eğitim Merkezi Haberleri, Halk Eğitim Merkezi Videoları, Manisa Halk Eğitim Merkezi Videoları, Manisa Selendi Halk Eğitim Merkezi Videoları, Manisa Okulları, Manisa Selendi Okulları, Manisa Halk Eğitim Merkezleri, Manisa Selendi Halk Eğitim Merkezleri
Yayın Tarihi: 25.04.2022
![Resimsiz](/images/no-avatar.png)