Halk Oyunları Şenliği
Hayat Boyu Öğrenme Etkinlikleri Haftası kapsamında Halk Oyunları Şenliği yapıldı. Halk Oyunları Şenliğine Kaymakam Sn. Yunus POLAT, Belediye Başkanı Sn. İrfan AKIN, İlçe Milli Eğitim Müdürü Sn. Nuri AKSOY, daire amirleri ile okul ve kurum müdürleri katıldı. Kurs öğretmenlerimiz Ahmet ÖZEK ve kursiyerleri bu güzel çalışmalardan dolayı kutluyoruz.
Video haberi görüntülemek için buraya tıklayınız.
Yozgat Kadışehri Kadışehri Halk Eğitimi Merkezi
Halk Eğitim Merkezi Haberleri, Yozgat Halk Eğitim Merkezi Haberleri, Yozgat Kadışehri Halk Eğitim Merkezi Haberleri, Halk Eğitim Merkezi Videoları, Yozgat Halk Eğitim Merkezi Videoları, Yozgat Kadışehri Halk Eğitim Merkezi Videoları, Yozgat Okulları, Yozgat Kadışehri Okulları, Yozgat Halk Eğitim Merkezleri, Yozgat Kadışehri Halk Eğitim Merkezleri
Yayın Tarihi: 06.06.2023
![Resimsiz](/images/no-avatar.png)