Hayat Boyu Öğrenme Haftası
Bireysel ve toplumsal gelişimle istihdamı ön plana alarak örgün eğitim dışında kalan öğrenme etkinliklerine katılım kültürünün geliştirilmesi ve yaygınlaştırılması için haziran ayının ilk haftası, "Hayat Boyu Öğrenme Haftası" olarak kutlanıyor. Bu yıl ikincisi 01-07 Haziran tarihlerinde kutlanacak Hayat Boyu Öğrenme Haftası kapsamında ilçemizde pek çok etkinlik gerçekleştirilecek.
Hayat boyu öğrenme kültürünün geliştirilmesi, tanıtılması ve yaygınlaştırılması amacıyla bu yıl ikinci kez kutlanacak olan Hayat Boyu Öğrenme Haftası, 01 Haziran'da başlıyor. Hayat Boyu Öğrenme Haftası kapsamınsa Sungurlu Halk Eğitimi Merkezi olarak okullarımızda #hayatboyuogreniyorum etiketiyle kurs tanıtımı ve atölye çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz.......
Haberin devamını okumak için buraya tıklayınız.
Çorum Sungurlu Sungurlu Halk Eğitimi Merkezi
Halk Eğitim Merkezi Haberleri, Çorum Halk Eğitim Merkezi Haberleri, Çorum Sungurlu Halk Eğitim Merkezi Haberleri, Çorum Okulları, Çorum Sungurlu Okulları, Çorum Halk Eğitim Merkezleri, Çorum Sungurlu Halk Eğitim Merkezleri
![Resimsiz](/images/no-avatar.png)