Hayat Boyu Öğrenme Haftası Ermenek Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü Yılsonu Sergimiz
Hayat Boyu Öğrenme Haftası etkinlikleri yılsonu sergimiz Ermenek Kaymakamı Hacı Osman HÖKELEKLİ ,Ermenek İlçe Belediye Başkanı Atila ZORLU, Güneyyurt Belediye Başkanı Ahmet ARI,Kazancı Belediye Başkanı Muhittin TUNCEL,İlçe Milli Eğitim Müdürü Hasan AÇIKGÖZ,siyasi parti ilçe başkanları,daire ve kurum müdürleri,sivil toplum kuruluşları,usta öğreticilerimiz,kursiyerler ve vatandaşlarımızın katılımıyla açıldı.Açılan kurslarda üretilmiş olan el sanatları sergimiz Ermenek halkının beğenisine sunuldu.Ermenek Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğümüzce açılan kick-boks,güreş ve okçuluk kursu öğrencileri gösterilerini sundular.Elsanatları ve farklı alanlarda açılan kurslar kendilerine açılan standlarda ilçe protokolüne ve vatandaşlarımıza kurslarda yapılan faaliyetleri tanıttılar.
Haberin devamını okumak için buraya tıklayınız.
Karaman Ermenek Ermenek Halk Eğitimi Merkezi
Halk Eğitim Merkezi Haberleri, Karaman Halk Eğitim Merkezi Haberleri, Karaman Ermenek Halk Eğitim Merkezi Haberleri, Karaman Okulları, Karaman Ermenek Okulları, Karaman Halk Eğitim Merkezleri, Karaman Ermenek Halk Eğitim Merkezleri
![Resimsiz](/images/no-avatar.png)