Her Atık Çöp Değildir !
Fen Bilimleri Öğretmenimiz Derviş Burak BARUT'un öncülüğünde 7.sınıflar arasında düzenlenen '' Sıla Geri Dönüşüm Proje Yarışması'' oldukça yoğun bir ilgiyle karşılaştı ve öğrencilerimizden oldukça yaratıcı fikirler ortaya çıktı. Öğretmenimizi ve öğrencilerimizi can-ı gönülden kutluyoruz.
Video haberi görüntülemek için buraya tıklayınız.
Mardin Nusaybin Sıla Ortaokulu
Ortaokul Haberleri, Mardin Ortaokul Haberleri, Mardin Nusaybin Ortaokul Haberleri, Ortaokul Videoları, Mardin Ortaokul Videoları, Mardin Nusaybin Ortaokul Videoları, Mardin Okulları, Mardin Nusaybin Okulları, Mardin Ortaokulları, Mardin Nusaybin Ortaokulları
Yayın Tarihi: 29.02.2024
![Resimsiz](/images/no-avatar.png)