İbrahim İrtürk’ün Büyük Başarısı
Okulumuz 2-A sınıfı öğrencisi İbrahim İRTÜRK, ilçemizdeki ilkokullar arasında düzenlenen "Cumhuriyet" konulu resim yarışmasında birinciliği elde etti.
29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nın 95.yıldönümü münasebetiyle, Sarıkamış İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından, ilçemiz ilkokulları arasında düzenlenen “Cumhuriyet” konulu resim yarışmasında, okulumuz 2-A sınıfı öğrencisi İbrahim İRTÜRK birinci oldu.
Sevgili öğrencimiz, ödülünü, Şehit Fikret Gündüz İlk ve Ortaokulu Spor Salonu’nda düzenlenen Cumhuriyet Bayramı kutlamalarında, Sayın Kaymakamımız Yusuf İzzet KARAMAN’ın elinden aldı.
İbrahim İRTÜRK´ü ve öğretmeni Ahmet KINCI´yı tebrik ediyor, başarılarının sürekli olmasını diliyoruz.
Fotoğrafları büyütmek için lütfen üzerine tıklayınız.
Haberin devamını okumak için buraya tıklayınız.
Kars Sarıkamış Fevzi Çakmak İlkokulu
İlkokul Haberleri, Kars İlkokul Haberleri, Kars Sarıkamış İlkokul Haberleri, Kars Okulları, Kars Sarıkamış Okulları, Kars İlkokulları, Kars Sarıkamış İlkokulları
![Resimsiz](/images/no-avatar.png)