İlçe Rehberlik Faaliyetlerine Murgul´ Dan Başladık.
10/10/2018 tarihinde müdürlüğümüz koordinesinde, rehber öğretmeni bulunmayan murgul ilçemize merkez ilçeden gönüllü olarak katılan rehber öğretmenlerimiz ile birlikte öğrencilere; Etkili ve Verimli Ders Çalışma Teknikleri, Sınav Sistemi, Mahremiyet Eğitimi konularında atölye çalışmaları yapılmıştır. İdareci ve öğretmenlerimize ise söyleşi ve soru cevap eşliğinde Özel Eğitim, BEP, Destek Eğitim Hizmetleri, Rehberlik Faaliyetleri konularında bilgilendirme çalışması yapılmıştır. Çalışmalara katılan eğitimcilerimiz:
1. DEVRİM ÖZVBAYRAK RAM
2. ADEM KAMACI RAM
3. MÜJDE DEMİRTAŞ RAM
4. NECDET ŞENGÜL RAM
5. MELEK KIR RAM
6. MEHMET ALİ KESKİN RAM
7. NURCAN AYIK YAZAR ATATÜRK ORTAOKULU
8. SEMİHA BAĞDATLI SOSYAL BİLİMLER LİSESİ
9. NİHAL YILDIRIM YEDİMART ORTAOKULU
10. SEDA BİLGİLİ İBNİ SİNA MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ
11. EMEL MERİÇ AYHAN ŞAHENK MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ
Haberin devamını okumak için buraya tıklayınız.
Artvin Merkez Artvin Rehberlik ve Araştırma Merkezi
Rehberlik ve Araştırma Merkezi Haberleri, Artvin Rehberlik ve Araştırma Merkezi Haberleri, Artvin Merkez Rehberlik ve Araştırma Merkezi Haberleri, Artvin Okulları, Artvin Merkez Okulları, Artvin Rehberlik ve Araştırma Merkezleri, Artvin Merkez Rehberlik ve Araştırma Merkezleri
![Resimsiz](/images/no-avatar.png)