İlk Mektubum Projesi Başarıyla Tamamlandı
*İlk Mektubum Projesi Başarıyla Tamamlandı.*
1.sınıf öğretmenlerimiz F. Didem Kaya ve Arzu TABARU'nun öncülüğünde yürütülen '' İlk Mektubum '' projesi başarıyla tamamlandı. Öğretmen, öğrenci ve velilerimiz projeyi değerlendirdi. Bu değerlendirmeler sonucunda öğrencilerin ifade becerilerinin geliştiği, iletişimlerinin arttığı, yazma becerilerinin de geliştiği ifade edildi. Proje sonunda e sergi düzenlendi. Bu projede emeği geçen tüm öğretmen, öğrenci ve velilerimize teşekkür ederiz.
Video haberi görüntülemek için buraya tıklayınız.
Yalova Çiftlikköy Gazi Abdurrahman İlkokulu
İlkokul Haberleri, Yalova İlkokul Haberleri, Yalova Çiftlikköy İlkokul Haberleri, İlkokul Videoları, Yalova İlkokul Videoları, Yalova Çiftlikköy İlkokul Videoları, Yalova Okulları, Yalova Çiftlikköy Okulları, Yalova İlkokulları, Yalova Çiftlikköy İlkokulları
Yayın Tarihi: 04.05.2022 - Güncellenme Tarihi: 06.05.2022
![Resimsiz](/images/no-avatar.png)