İmam Hatip Okulları Kuruluş Yıldönümü Etkinlikleri 3
İmam hatip okullarının vizyonu, misyonu, dünü, bugünü ve geleceği konularında farkındalık oluşturmak amacıyla İmam Hatip Okulları Kuruluş Yıl Dönümü Etkinlikleri kapsamında Sınıflar Arası Halat Çekme yarışmaları yapıldı. Yarışmada emeği geçen başta Okul Müdürümüz İsa DEMİRİ olmak üzere tüm öğretmen ve öğrecilerimize teşekkür ediyoruz.
Video haberi görüntülemek için buraya tıklayınız.
Hatay Kırıkhan Beyazid - İ Bestami İmam Hatip Ortaokulu
İmam Hatip Ortaokulu Haberleri, Hatay İmam Hatip Ortaokulu Haberleri, Hatay Kırıkhan İmam Hatip Ortaokulu Haberleri, İmam Hatip Ortaokulu Videoları, Hatay İmam Hatip Ortaokulu Videoları, Hatay Kırıkhan İmam Hatip Ortaokulu Videoları, Hatay Okulları, Hatay Kırıkhan Okulları, Hatay İmam Hatip Ortaokulları, Hatay Kırıkhan İmam Hatip Ortaokulları
Yayın Tarihi: 20.10.2022
![Resimsiz](/images/no-avatar.png)