"In 2050" Projesi
2022-2023 eğitim öğretim yılında gerçekleştirdiğimiz “IN 2050” adlı e-twinning projemiz Ulusal Kalite Etiketi’ne layık görüldü.
Türkiye, Hırvatistan ve Gürcistan ülkelerinden okulumuzun da dahil olduğu projede 7. sınıf öğrencileri web 2 araçlarını ve yeteneklerini kullanarak; 2050 yılına dair beklentilerini anlatan resim, şarkı ve geleceğe mektup gibi etkinlikler gerçekleştirirken, birlikte proje hazırlamanın mutluluğunu yaşamış oldular. Ayrıca farklı ülkelerden arkadaşlarla tanışmış oldular.
Video haberi görüntülemek için buraya tıklayınız.
Giresun Tirebolu Fatih Sultan Mehmet Ortaokulu
Ortaokul Haberleri, Giresun Ortaokul Haberleri, Giresun Tirebolu Ortaokul Haberleri, Ortaokul Videoları, Giresun Ortaokul Videoları, Giresun Tirebolu Ortaokul Videoları, Giresun Okulları, Giresun Tirebolu Okulları, Giresun Ortaokulları, Giresun Tirebolu Ortaokulları
Yayın Tarihi: 20.11.2023
![Resimsiz](/images/no-avatar.png)