İngilizce Öğretmenimiz Mehtap Mazı Taş İle Fun Wıth Words Etwinning Projemiz Başladı.
İngilizce öğretmenimiz Mehtap MAZI TAŞ ile FUN WITH WORDS eTwinning projemiz başladı. Slovenya ve Türk ortaklığıyla yürütülen projemizde öğrencilerimizin hem ingilizce kelime bilgisini geliştirmeyi hem de web2.0 araçlarıyla destekledigimiz süreçte eğlenceli bir öğrenme ortamı sağlamayı amaçlıyoruz. Projemizin tanıtım videosu için tıklayınız..
https://www.youtube.com/watch?v=Mil9A1__QJ8
Video haberi görüntülemek için buraya tıklayınız.
Karaman Merkez İstiklal Ortaokulu
Ortaokul Haberleri, Karaman Ortaokul Haberleri, Karaman Merkez Ortaokul Haberleri, Ortaokul Videoları, Karaman Ortaokul Videoları, Karaman Merkez Ortaokul Videoları, Karaman Okulları, Karaman Merkez Okulları, Karaman Ortaokulları, Karaman Merkez Ortaokulları
Yayın Tarihi: 09.04.2023
![Resimsiz](/images/no-avatar.png)