Isı Yalıtımı
6/B sınıfı öğrencileri ile Madde Ve Isı ünitesi ile ilgili yalıtılmış maket binalar tasarladık.
Okulumuzun 6.Sınıf öğrencileri ile öğretmenimiz ÜMRAN KARTAL GİDİCİ rehberliğinde gerçekleştirilen online Fen Bilimleri derslerinde Madde Ve Isı ünitesinde işlenen
"Binalarda ısı yalıtımı neden gereklidir ?" konusu ile ilgili evde yalıtımı yapılmış maket binalar oluşturulmuştur.
17.03.2021 Tarihlerinde yapılan etkinlikte öğrencilerimiz ısı yalıtımı olan maket binalar tasarlamıştır.
Tasarlanan bu deneylerde öğrencinin;
"Binalarda kullanılacak ısı yalıtım malzemeleri seçilirken nelere dikkat edilmelidir? İyi bir ısı yalıtım malzemesinin taşıması gereken özellikler nelerdir? Binalarda neden ısı yalıtımı yapılır ? "sorularına cevap bulmuşlardır.
İlgi ve alakasından ötürü Fen Bilimleri dersi öğretmenimiz ÜMRAN KARTAL GİDİCİ' ye katılımlarımdan ötürü kıymetli öğrencilerimize teşekkür ederiz.
Video haberi görüntülemek için buraya tıklayınız.
Zonguldak Merkez Şehit Prof. Dr. İlhan Varank Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi
Anadolu İmam Hatip Lisesi Haberleri, Zonguldak Anadolu İmam Hatip Lisesi Haberleri, Zonguldak Merkez Anadolu İmam Hatip Lisesi Haberleri, Anadolu İmam Hatip Lisesi Videoları, Zonguldak Anadolu İmam Hatip Lisesi Videoları, Zonguldak Merkez Anadolu İmam Hatip Lisesi Videoları, Zonguldak Okulları, Zonguldak Merkez Okulları, Zonguldak Anadolu İmam Hatip Liseleri, Zonguldak Merkez Anadolu İmam Hatip Liseleri
![Resimsiz](/images/no-avatar.png)