İstiklal Marşı Okuma Yarışması İçin Birinci Seçilen Öğrencimiz
İstiklal Marşı Okuma yarışması için birinci seçilen öğrencimiz Melisa YILMAZ'ın videosu İl Milli Eğitim Müdürlüğü'ne okulumuzu temsilen gönderilmiştir.
Video haberi görüntülemek için buraya tıklayınız.
Karaman Merkez Mümine Hatun Ortaokulu
Ortaokul Haberleri, Karaman Ortaokul Haberleri, Karaman Merkez Ortaokul Haberleri, Ortaokul Videoları, Karaman Ortaokul Videoları, Karaman Merkez Ortaokul Videoları, Karaman Okulları, Karaman Merkez Okulları, Karaman Ortaokulları, Karaman Merkez Ortaokulları
Yayın Tarihi: 09.04.2021
![Resimsiz](/images/no-avatar.png)