İstiklal Marşımızı Güzel Okuma Yarışması
Acıgöl İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen istiklal marşını güzel okuma yarışmasında öğrencimiz Burhan Aytekin 1. olmuştur. İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Uğur Atabey öğrencimize hediyesini verdi. Emeklerini esirgemeyen Türk Dili ve Edebiyatı öğretmenimiz Saniye Öcal ve öğrencimizi tebrik eder başarılarının devamını dileriz.
Video haberi görüntülemek için buraya tıklayınız.
Nevşehir Acıgöl 15 Temmuz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Haberleri, Nevşehir Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Haberleri, Nevşehir Acıgöl Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Haberleri, Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Videoları, Nevşehir Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Videoları, Nevşehir Acıgöl Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Videoları, Nevşehir Okulları, Nevşehir Acıgöl Okulları, Nevşehir Mesleki ve Teknik Anadolu Liseleri, Nevşehir Acıgöl Mesleki ve Teknik Anadolu Liseleri
Yayın Tarihi: 19.03.2021 - Güncellenme Tarihi: 20.03.2021