İstiklal Marşı'mızın Kabulünün 101. Yıl Dönümü ve Mehmet Akif Ersoy'u Anma Etkinliği İlçemizde Gerçekleştirildi
"İstiklal Marşı'mızın kabulünün 101. Yıl dönümü ve Mehmet Akif ERSOY'u Anma" etkinliği ilçemizde gerçekleştirildi. Programda yarışmalarda dereceye giren öğrencilerimiz ilkokullar arası Günün anlam ve önemini belirten şiir okuma yarışmasında 1. olan öğrencimiz Berna BALCI ilçe Kaymakamımız Sn. Mustafa Nevzat MERCAN tarafından ve Ortaokullarda İstiklal Marşını Güzel okuma yarışmasında 3. olan öğrencimize İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sn.Ahmet Acar tarafından hediyeleri takdim edilmiştir.
Haberin devamını okumak için buraya tıklayınız.
Burdur Çavdır Söğüt Ortaokulu
Ortaokul Haberleri, Burdur Ortaokul Haberleri, Burdur Çavdır Ortaokul Haberleri, Burdur Okulları, Burdur Çavdır Okulları, Burdur Ortaokulları, Burdur Çavdır Ortaokulları
Yayın Tarihi: 01.04.2022
![Resimsiz](/images/no-avatar.png)