İstiklal Marşının Kabulü ve Mehmet Akif Ersoy´u Anma Günü Programımızı İcra Ettik
İstiklal Marşımızın T.B.M.M.´de kabul edilişinin 98. yıldönümü ve İstiklal Marşı’nın yazarı milli şairimiz Mehmet Akif ERSOY’u anma töreni öğretmen, öğrenci ve velilerimizin katılımı ile gerçekleştirildi.
İstiklal Marşımızın kabulünün 98´ncı yıl dönümünde, Mehmet Akif Ersoy başta olmak üzere, istiklal mücadelemizin tüm kahramanlarını rahmet ve minnetle anıyoruz.
- Allah bir daha bu millete İstiklal Marşı yazdırmasın !
12 Mart İstiklal Marşı´nın kabulü ve Mehmet Akif Ersoy´u Anma Günü dolayısıyla okulumuz Türkçe öğretmeni Bülent ŞİMŞEK koordinatörlüğünde öğrencilerimiz tarafından hazırlanan program sunuldu. Öğretmen ve öğrencilerimize çalışmalarından dolayı teşekkür ediyoruz.
Haberin devamını okumak için buraya tıklayınız.
Karaman Merkez Durmuş Ali Gülcan Ortaokulu
Ortaokul Haberleri, Karaman Ortaokul Haberleri, Karaman Merkez Ortaokul Haberleri, Karaman Okulları, Karaman Merkez Okulları, Karaman Ortaokulları, Karaman Merkez Ortaokulları
Yayın Tarihi: 12.03.2019
![Resimsiz](/images/no-avatar.png)