İstiklâl Marşı'nın Kabulünün 100. Yılı
O şiir bir daha yazılmaz.. Onu kimse yazamaz.. Onu ben de yazamam.. Onu yazmak için o günleri yaşamak lazım. O şiir artık benim değildir. O, milletin malıdır. Benim millete karşı en kıymetli hediyem budur... Allah bir daha bu millete bir İstiklâl Marşı yazdırmasın!.. ( M. Akif Ersoy )
İstiklâl Marşı'nın Kabulünün 100.Yılı kutlu olsun.
Video haberi görüntülemek için buraya tıklayınız.
Sivas Koyulhisar Aksu Ortaokulu
Ortaokul Haberleri, Sivas Ortaokul Haberleri, Sivas Koyulhisar Ortaokul Haberleri, Ortaokul Videoları, Sivas Ortaokul Videoları, Sivas Koyulhisar Ortaokul Videoları, Sivas Okulları, Sivas Koyulhisar Okulları, Sivas Ortaokulları, Sivas Koyulhisar Ortaokulları
Yayın Tarihi: 12.03.2021
![Resimsiz](/images/no-avatar.png)