İyi Ki Varsın Matematik
EGEP projesi kapsamında içinde bulunduğumuz eğitim öğretim yılının Cahit ARF yılı ilan edilmesi dolayısıyla, okulumuzca planlanlanıp düzenlenen "İyi ki Varsdın Matematik" temalı etkinlik ile okulumuz öğretmen ve öğrencilerinden oluşan bir ekip Balıköy İlk ve Ortaokulu'nu ziyaret ederek öğrenciler arasında bir matematik bilgi yarışması düzenlediler. Anasınıfı öğrencilerinden 5. Sınıf öğrencilerine kadar her yaştan öğrencinin katıldığı yarışma soru cevap şeklinde gerçekleştirildi. Katılımcı öğrencilerin tamamına çeşitli hediyeler vererek matematik sevgisini aşılamayı hedefledik.
Video haberi görüntülemek için buraya tıklayınız.
Kütahya Tavşanlı Tavşanlı Hayme Ana Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Haberleri, Kütahya Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Haberleri, Kütahya Tavşanlı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Haberleri, Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Videoları, Kütahya Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Videoları, Kütahya Tavşanlı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Videoları, Kütahya Okulları, Kütahya Tavşanlı Okulları, Kütahya Mesleki ve Teknik Anadolu Liseleri, Kütahya Tavşanlı Mesleki ve Teknik Anadolu Liseleri
Yayın Tarihi: 07.06.2023
![Resimsiz](/images/no-avatar.png)