İyilik Yapmak İyileştirir
Okulumuzda uygulanmakta olan "İYİLİK YAPMAK İYİLEŞTİRİR" Projesi kapsamında bir çok etkinlitler gerçekleştirildi. Öğrencilerimiz etkinliklerde aktif rol oynayarak ortaya bir çok ürün koymuştur. Bu kapsamda yapılan atkılarımız doğu illerimizdeki öğrenci kardeşlerimize gönderilmiştir. Kuşlara yapılan yuvalar öğrenci ve öğretmenlerimizle beraber ağaçlara asılmıştır. Proje kapsamında annene, babana, kardeşlerine, komşularına, doğaya, canlılara iyilik yap etkinlikleriyle öğrencilerimize iyilik yapmanın mutluluğuna ulaşma duygusu verilmiştir.
NOT. iLGİLİ DÖKÜMANA BU LİNKTEN ULAŞABİLİRSİNİZ.
meb_iys_dosyalar/16/05/711007/dosyalar/2024_02/22112125_iyilikyapmak-iyilestirir.docx
Haberin devamını okumak için buraya tıklayınız.
Bursa İnegöl Toki Mehmet Akif Ersoy İlkokulu
İlkokul Haberleri, Bursa İlkokul Haberleri, Bursa İnegöl İlkokul Haberleri, Bursa Okulları, Bursa İnegöl Okulları, Bursa İlkokulları, Bursa İnegöl İlkokulları
Yayın Tarihi: 22.02.2024 - Güncellenme Tarihi: 05.03.2024
![Resimsiz](/images/no-avatar.png)