Kadına El Kal - Ka - Maz!
Kadına yönelik şiddet; kadınların maruz kaldıkları fiziksel, cinsel, ekonomik ve psikolojik eylemler olarak karşımıza çıkıyor. Şiddet; yaşam hakkı, eğitim hakkı ve sağlık hakkı gibi temel insan haklarını ihlal ediyor. Kadın, erkek ve çocuk fark etmeksizin hepimiz, insan onuruna yakışır şekilde yaşamayı hak ediyoruz. Her birimiz bir ailenin parçasıyız ve biliyoruz ki güçlü aile, güçlü toplumu inşa eder. Bu toplumu kurabilecek güç, şiddetsiz bir hayatı benimsemekten geçiyor.
Video haberi görüntülemek için buraya tıklayınız.
Antalya Manavgat Çolaklı İlkokulu
İlkokul Haberleri, Antalya İlkokul Haberleri, Antalya Manavgat İlkokul Haberleri, İlkokul Videoları, Antalya İlkokul Videoları, Antalya Manavgat İlkokul Videoları, Antalya Okulları, Antalya Manavgat Okulları, Antalya İlkokulları, Antalya Manavgat İlkokulları
Yayın Tarihi: 20.11.2023
![Resimsiz](/images/no-avatar.png)